Antropolodzy kultury

do dzieła!

Magdalena Muszel

Prezeska Fundacji Zatoka. Etnolog i antropolog kultury.

W 2013 roku obroniła tytuł doktora nauk społecznych i politycznych na Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji. Jest zaangażowaną badaczką kobiecych ruchów społecznych w Polsce i za granicą. Absolwentka studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej z zakresu zarządzania projektami. "Założyłam Fundację ponieważ obecne czasy wymagają od nas, kobiet, stanowczego działania. Kobiety muszą budować siłę w społeczeństwie, wpierać się nawzajem."

W wolnej chwili pasjonatka mody i krawiectwa.

Grzegorz Piotrowski

Wiceprezes Fundacji Zatoka. Socjolog  i antropolog kultury.

Jako wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim w Instytucie Socjologii prowadzi przedmioty związane z ruchami społecznym, zaangażowaniem społecznym i społeczeństwem obywatelskim. Jest również zaangażowanym pracownikiem Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Prywatnie pasjonat starych, japońskich motocykli sportowych.

(+48) 602 134 254

(+48) 501 785 821